قالب وردپرس

طراحی و برنامه نویسی سایت

طراحی و برنامه نویسی سایت

طراحی و برنامه نویسی سایت

مشابه راه‌اندازی پورتال شامل مراحل زیر می‌باشد:

1) نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار :

در گام اول از طراحی سایت ، مطابق ماژولها و امکانات سفارش داده شده ، نرم‌افزار بر روی هاست اختصاص داده شده نصب و اطلاعات پنل مدیریت برای مشتری ارسال می‌گردد.
توجه : امکان نصب نرم‌افزار بروی سرورهای شرکت‌های دیگر خدمات هاستینگ داخلی و خارجی امکان پذیر می‌باشد، فقط می‌بایست هاست ویندوز در نظر گرفته شود.

2) طراحی گرافیکی وب سایت:

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی در طراحی سایت و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، پارس نوین پاییزان روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است.
در روال طراحی سایت شرکت پارس نوین پاییزان، متناسب با نوع کسب و کار مشتری، 3 طرح گرافیکی بصورت اختصاصی بوسیله "وب گرافیستهای" شرکت آماده می­گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می‌گردند.
طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می‌شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می‌آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم وب سایت بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی وب سایت طراحی می‌گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی پارس نوین پاییزان ارجاع می‌گردد.

3) نصب طرح گرافیکی نهایی بر روی وب سایت:

در واحد برنامه سازی طرح گرافیک وب سایت جهت نصب در نرم‌افزار مدیریت پویای وب سایت برش خورده و نصب می‌گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد تا سایت با سرعت قابل قبولی در دسترس کاربران قرار گرفته و برای روبوتهای موتورهای جستجو نیز امکان ثبت (index) صفحات به سادگی فراهم گردد.

4) بررسی نهایی و تحویل وب سایت:

در آخرین مرحله از روال طراحی سایت، اطلاعات اولیه مشتری متناسب با نقشه وب سایت، در سایت قرار داده می‌شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می‌گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در وب سایت آنلاین ، کار طراحی و راه‌اندازی به پایان می‌رسد.

5) آموزش نحوه استفاده از وب سایت:

پس از اتمام و تحویل یک پروژه طراحی سایت ،جلسه آموزش راهبری نرم‌افزار با نماینده (نمایندگان) مشتری برگزار خواهد گردید.

نحوه کار وب سایت :ایستا یا پویا؟

کلیه وب سایتهای اجرایی در شرکت پارس نوین پاییزان فارغ از میزان صفحات به صورت کاملا پویا و مبتنی بر نرم‌افزار مدیریت‌محتوای - CMS - طراحی و پیاده سازی می‌گردند. چرا که هم اکنون هزینه طراحی سایت ( طراحی وب ) و نگهداری آن به صورت کاملا ایستا بیش از مشابه پویای آن است.
مجوز دسترسی به سامانه مدیریت‌محتوا از طرف مشتری ، انتخابی است، این بدین معنی است که مشتری (به دلیل کوچک بودن و یا عدم نیاز به بروزرسانی مستمر) می‌تواند از دسترسی به مدیریت‌محتوای وب سایت خود صرف نظر کند و در این صورت در هزینه‌های خود صرفه جویی نماید.

زمان انجام پروژه

مدت زمان انجام پروژه طراحی سایت یک ماه کاری می‌باشد.
توجه: مدت زمان پیش بینی شده در صورتی تحقق می‌یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف مشتری وجود دارد، این موارد در زمانی معقول از طرف مشتری رسیدگی و به شرکت اعلام گردد.

مشاوره رایگان

شما می‌توانید از خدمات مشاوره پارس نوین پاییزان برای طراحی سایت مورد نظر خود، بصورت تلفنی یا حضوری بطور رایگان بهره مند شوید. با ما تماس بگیرید.

سفارش آنلاین

برای اطلاعات بیشتر به صفحه برآورد هزینه و سفارش آنلاین طراحی سایت مراجعه کنید.

یک دیدگاه