قالب وردپرس

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

ساخت برنامه اندروید

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل(نرم افزار موبایل) برای اندروید و آیفون می تواند برای بسیاری از سازمان ها مفید باشد. آینده در اینجاست! آینده در تلفن همراه و قابل حمل بودن است. استفاده از تلفن همراه هوشمند و اپلیکیشن موبایل به طور شگفت انگیزی در حال رشد می باشد. در حال حاضر تلفن همراه هوشمند و برنامه های موبایل بیش از یک میلیارد کاربر دارد و صاحبان اپلیکیشن موبایل و برنامه های موبایلی میتوانند در هر نقطه و در هر زمان با مشتریان خود در تعامل باشند و از طریق اپلیکیشن اندروید و آیفون خود افزایش بهره وری را داشته باشند. با تخصص پارس نوین پاییزان در معماری و طراحی اپلیکیشن موبایل و توسعه دهندگانی که در این شرکت هستند ، مطمئن شوید که نرم افزار خود را مطابق با اهداف استراتژیک خود ، از ابتدا تا انتها برای توسعه برنامه اندروید یا برنامه آیفون انجام می دهید.

طراحی اپلیکیشن موبایل | ساخت برنامه اندروید | برنامه نویسی اندروید | اپلیکیشن ios,android | اپلیکیشن اندروید | ساخت نرم افزار اندروید

آیا میدانید؟

آیا میدانید پیش بینی می شود تا سال 2017 بیش از90% از کاربران به سمت گوشی های هوشمند کشیده شده و محیط اینترنت را از گوشی های موبایلشان پیگیری میکنند؟ پارس نوین پاییزان همواره در این زمینه پیش قدم می باشد و میتواند با داشتن تیم فنی قوی، اپلیکیشن شما را به بهترین نحو پیاده سازی کند.

جهت سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل(اندروید،ios،ویندوز موبایل) و یا دریافت مشاوره می توانید از اینجا اقدام کنید.

یک دیدگاه