قالب وردپرس

طراحی و برنامه نویسی پرتال

طراحی و برنامه نویسی پرتال خبری

طراحی و برنامه نویسی پرتال خبری

طراحی و راه‌اندازی پرتال شامل مراحل زیر می‌باشد:

1) نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار :

در طراحی پرتال ، مطابق ماژولهای نسخه پرتال، نرم‌افزار بروی سرور اختصاص داده شده نصب و اطلاعات پنل مدیریت برای مشتری ارسال می گردد.
توجه : امکان نصب نرم‌افزار بر روی سرورهای شرکت های دیگر خدمات هاستینگ داخلی و خارجی امکان پذیر می‌باشد، فقط می بایست هاست ویندوز در نظر گرفته شود.

2) طراحی گرافیکی پرتال:

با توجه به اهمیت رابط گرافیکی در طراحی پرتال (پرتال) و حساسیتهایی که در مورد طراحی و کارکرد آن وجود دارد، پارس نوین پاییزان روال ویژه ای برای رسیدن به بیشینه رضایت مشتری در این مورد در نظر گرفته است.
در روال پارس نوین پاییزان متناسب با نوع کسب و کار مشتری، 3 طرح گرافیکی بصورت اختصاصی بوسیله "وب گرافیستهای" شرکت آماده می­گردد. این طرحها به مشتری جهت بررسی و نظردهی ارائه می گردند.
طرحهای ارائه شده، به نحوی طراحی می شوند، تا با بازخوردی که بر اساس آنها به دست می آید، نوع نگاه مشتری در مورد رنگ و فرم پرتال (پورتال) بدست آید. در نهایت پس از اعمال نظرات و در یک تعامل پویا با مشتری طرح گرافیکی نهایی پرتال (پورتال) طراحی می گردد. این طرح برای اجرا به واحد برنامه سازی پارس نوین پاییزان ارجاع می گردد.

3) نصب طرح گرافیکی نهایی پرتال:

در واحد برنامه سازی طرح گرافیک پرتال (پورتال) جهت نصب در نرم‌افزار مدیریت پویای پرتال (پورتال) برش خورده و نصب می گردند. کلیه استانداردهای وب در این مرحله رعایت خواهند شد تا سایت با سرعت قابل قبولی در دسترس کاربران قرار گرفته و برای روبوت موتورهای جستجو نیز امکان ثبت (index) صفحات به سادگی فراهم گردد.

4) بررسی نهایی و تحویل پرتال:

در آخرین مرحله از طراحی پرتال، اطلاعات اولیه مشتری متناسب با نقشه پورتال (پرتال)، در سایت قرار داده می شوند و کارهای نهایی جهت نصب برنامه ها در میزبان وب (وب هاستینگ) انجام می گردد. با آزمون و بررسی کار نهایی و رفع اشکالات، و اعمال نظرات نهایی مشتری در پورتال (پرتال) آنلاین ، کار طراحی و راه‌اندازی به پایان می رسد.

5) آموزش پرتال:

پس از اتمام طراحی پرتال و تحویل پروژه،جلسه آموزش راهبری نرم‌افزار با نماینده (نمایندگان) مشتری برگزار خواهد گردید.

زمان انجام پروژه

مدت زمان انجام پروژه طراحی پرتال یک ماه کاری می‌باشد.
توجه: مدت زمان پیش بینی شده در صورتی تحقق می یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف مشتری وجود دارد، این موارد در زمانی معقول از طرف مشتری رسیدگی و به شرکت اعلام گردد.

مشاوره رایگان

شما می توانید از خدمات مشاوره پارس نوین پاییزان برای طراحی پرتال مورد نظر خود، بصورت تلفنی یا حضوری بطور رایگان بهره مند شوید. با ما تماس بگیرید.

یک دیدگاه